Bestuur

Voorzitter
Jacob Wassenaar
06-53397591
wassenaarjacob@gmail.com / voorzitter@kvminnertsga.nl

(wedstrijd)Secretaris
Rein Faber

06-42155253
reinsfaber@hotmail.com / secretaris@kvminnertsga.nl

Penningmeester
Petra Bouma
06-83094025
s.bouma01@hetnet.nl / penningmeester@kvminnertsga.nl

PR & Sponsoring
Wietze Schuiling
admin@wrschuiling.nl

Technische Commissie
Feike Jochem Vogel
06-23171845
fjvogel@live.nl / sponsoring@kvminnertsga.nl

Kantinecommissie en Competitiekaatsen
Jacob Faber
06-13322979 
jacob.faber4@gmail.com

Accommodatie en ledenkaatsen
Rene Kamstra
06-12472899
kamstrarene88@gmail.com / opgave@kvminnertsga.nl / materiaal@kvminnertsga.nl

Multifunctionele buitenaccomodatie
Gerard Sinnema
06-55718685
sinnemag@hotmail.com

Bestuur17

Agenda

LEDENVERGADERING
09 mrt 2018
19.45
MFA De Doarpsfinne

Hoofdsponsor

Zonderland zonnepanelen

Kledingsponsor

Logo Miedema

De vries 2

kvminnertsga Weekaanbiedingen bij de Poiesz! Verzamel de munten en steun KV door deze in desbetreffende koker te gooien😃👍🏼Tige tank!
kvminnertsga 2016, geen pupillen training.. 2017, 13 pupillen 2018, 20!! toppers 💪🏻🤩💪🏻👏🏻😃
kvminnertsga De winnaars van de wallball partij💪🏻💐
kvminnertsga 📢VANAVOND 19:00 - 19:30!📢 Grote kleding inventarisatie KV Minnertsga!! Wij willen graag alle leden vragen om de... https://t.co/k1MoQ2oryV
kvminnertsga 📢VANAVOND 19:00 - 19:30📢 Grote kleding inventarisatie KV Minnertsga!! Wij willen graag alle leden vragen om... https://t.co/PIrfV3RkOo

logo

Hoofdsponsor

zonderland

Kledingsponsor

madhuizen

postuma